My Cart
Crosswater Module 3 Outlet 2 Handle Shower Valve & Bath Spout Brushed Brass
£836.30(inc. VAT)
In stock
Product Code
PROMOD1601TRIMF|MOD3701R

Module 2 Handle Trimset & Bath Spout
| Finish | Brushed Brass |
|---|---|
| Guarantee | 15 Year Guarantee |
| Thermo Type | Thermostatic |
| Water Pressure | 1.0 bar |
| Barcode | 5056553405170 |
| Weight | 1.55kg |
Module 3 Outlet Concealed Valve 3701
| Guarantee | 15 Year Guarantee |
| Barcode | 5056553405088 |
| Weight | 4kg |
| PROMOD1601TRIMF Data Sheet |
Download File |
| PROMOD1601TRIMF Installation |
Download File |
| MOD3701R Data Sheet |
Download File |
| MOD3701R Installation |
Download File |
Similar Products
-
Crosswater Module 2 Outlet 2 Handle Shower Valve & Bath Spout Brushed Brass£773.84(inc. VAT)In stock














