My Cart
Crosswater Real Counter Basin
£227.14(inc. VAT)
Product Code
CT4072UCW

We offer a local delivery service from our West London Showroom.
Please enter your postcode to see if your eligible
Estimated Delivery: Delivery in 3-4 days, subject to stock*
| Product Type | Basin |
| Waste Required | Unslotted |
| Overflow | No overflow |
| Width | 490mm |
| Depth | 400mm |
| Height | 145mm |
| Tap Holes | No tap hole |
| Barcode | 5055833690114 |
| Weight | 6.7kg |
| Features |
|
Similar Products
-
Crosswater Circus Countertop Basin - CT4084UCWSpecial Price £214.80(inc. VAT) Normal Price £227.14(inc. VAT)













