My Cart
Crosswater Toilet Furniture Unit Nordic Oak
£231.16(inc. VAT)
Product Code
SP5492NO

Estimated Delivery: Delivery in 3-4 days, subject to stock*
| Finish | Nordic Oak |
|---|---|
| Product Type | Toilet furniture unit |
| Height | 920mm |
| Width | 545mm |
| Depth | 225mm |
| Guarantee | 10 Year Guarantee |
| Barcode | 5056553403374 |
| Weight | 6kg |
| Features |
|
| Finish | Nordic Oak |
|---|




