My Cart
Crosswater Ancona Basin
£170.86(inc. VAT)
Product Code
UM5740UCW

We offer a local delivery service from our West London Showroom.
Please enter your postcode to see if your eligible
Estimated Delivery: Delivery in 3-4 days, subject to stock*
| Product Type | Basin |
| Height | 215mm |
| Width | 570mm |
| Depth | 400mm |
| Tap Holes | No tap hole |
| Overflow | With overflow |
| Waste Required | Slotted |
| Material | White vitreous china |
| Barcode | 5055833667741 |
| Weight | 9kg |
| Product Note |
|
| Other Size Information |
|
Similar Products






