My Cart
Crosswater Torino B Small Basin
£180.23(inc. VAT)
Product Code
UM0051BSCW

We offer a local delivery service from our West London Showroom.
Please enter your postcode to see if your eligible
Estimated Delivery: Delivery in 3-4 days, subject to stock*
| Product Type | Basin |
| Height | 170mm |
| Width | 510mm |
| Depth | 325mm |
| Tap Holes | No tap hole |
| Overflow | With overflow |
| Waste Required | Slotted |
| Material | White vitreous china |
| Barcode | 5055833602681 |
| Weight | 8.5kg |
| Product Notes |
|
| Other Size Information |
|
Similar Products






