My Cart
Crosswater Canvass 700 Double Drawer Unit
From £827.45(inc. VAT)
To £933.31(inc. VAT)
Product Code
IF7100TMC_CON
We offer a local delivery service from our West London Showroom.
Please enter your postcode to see if your eligible
Canvass 700 Double Drawer Unit
| Width | 700mm |
| Depth | 450mm |
| Height | 455mm |
| Guarantee | 10 Year Guarantee |
| Barcode | 5056553402841 |
| Weight | 39.5kg |
710 Worktop
| Product Type | Worktop |
| Width | 710mm |
| Depth | 455mm |
| Guarantee | 10 Year Guarantee |
| Barcode | 5055833669639 |
| Weight | 8kg |
| Product Notes |
|




