My Cart
Crosswater Flute 470 Floor Standing Unit with Ice White Glass Basin
£0.00(inc. VAT)
Out of stock
Product Code
FL04951SIW_BUNDLE
Flute 470 Floor Standing Unit
| Finish | Windsor Oak |
|---|---|
| Width | 470mm |
| Depth | 355mm |
| Height | 795mm |
| Guarantee | 10 Year Guarantee |
| Barcode | 5056553402971 |
| Weight | 30kg |
Flute 470 Glass Basin
| Width | 510mm |
| Depth | 360mm |
| Height | 12mm |
| Material | Glass |
| Product Type | Basin |
| Barcode | 5056553403046 |
| Weight | 8kg |
Similar Products
-
Crosswater Flute 470 Floor Standing Unit with Midnight Black Glass Basin£0.00(inc. VAT)Out of stock -
Crosswater Flute 470 Wall Hung Drawer Unit with Midnight Black Glass Basin£0.00(inc. VAT)Out of stock





