My Cart
Crosswater Glide II 600 Unit with Ice White Glass Basin
From £760.45(inc. VAT)
To £854.26(inc. VAT)
Product Code
GL0611SIW_BUNDLE

We offer a local delivery service from our West London Showroom.
Please enter your postcode to see if your eligible
Estimated Delivery: Delivery in 3-4 days, subject to stock*
Glide 600 Double Drawer Unit
| Width | 600mm |
| Depth | 450mm |
| Height | 520mm |
| Guarantee | 10 Year Guarantee |
| Barcode | 5056553403329 |
| Weight | 27.88kg |
Glass Furniture Basin
| Product Type | Basin |
| Material | Glass |
| Guarantee | 10 Year Guarantee |
| Overflow | With overflow |
| Barcode | 5056553403459 |
| Weight | 8.3kg |
Similar Products
-
Crosswater Glide II 600 Double Drawer Unit with Ice White Glass BasinFrom £780.10(inc. VAT)
To £878.10(inc. VAT)
More Info Qty: -
Crosswater Glide II 500 Unit & Ice White Glass BasinFrom £261.30(inc. VAT)
To £1,315.88(inc. VAT)
More Info Qty: -
Crosswater Glide II 1000 Unit & Ice White Glass BasinFrom £455.60(inc. VAT)
To £1,627.44(inc. VAT)
More Info Qty:




