My Cart
Crosswater Glide II 600 Unit with White Gloss Cast Mineral Marble Basin
From £680.05(inc. VAT)
To £773.86(inc. VAT)
Product Code
FB0611SRW_BUNDLE
We offer a local delivery service from our West London Showroom.
Please enter your postcode to see if your eligible
Estimated Delivery: Delivery in 3-4 days, subject to stock*
Glide 600 Double Drawer Unit
| Width | 600mm |
| Depth | 450mm |
| Height | 520mm |
| Guarantee | 10 Year Guarantee |
| Barcode | 5056553403329 |
| Weight | 27.88kg |
Cast Mineral Marble Basin
| Product Type | Basin |
| Overflow | With overflow |
| Tap Holes | Single tap hole |
| Material | Cast Mineral Marble |
| Barcode | 5056553403497 |
| Weight | 8.5kg |
Similar Products
-
Crosswater Glide II 1000 Unit & Cast Mineral Marble BasinFrom £804.00(inc. VAT)
To £927.96(inc. VAT)
More Info Qty: -
Crosswater Glide II 600 Double Drawer Unit with Cast Mineral Marble BasinFrom £699.70(inc. VAT)
To £797.70(inc. VAT)
More Info Qty: -
Crosswater Glide II 700 Unit & Cast Mineral Marble BasinFrom £716.90(inc. VAT)
To £1,346.04(inc. VAT)
More Info Qty: -
Crosswater Glide II 100 Unit & Cast Mineral Marble BasinFrom £864.30(inc. VAT)
To £1,526.94(inc. VAT)
More Info Qty: -
Crosswater Glide II 500 Unit & Cast Mineral Marble BasinFrom £646.55(inc. VAT)
To £1,275.68(inc. VAT)
More Info Qty:




