My Cart
Crosswater Svelte 80 Unit & Ice White Glass Basin
From £1,095.46(inc. VAT)
To £1,179.20(inc. VAT)
Product Code
SE8000_BUNDLE
We offer a local delivery service from our West London Showroom.
Please enter your postcode to see if your eligible
Estimated Delivery: Delivery in 3-4 days, subject to stock*
Svelte 80 Unit
| Product Type | Double drawer unit |
| Height | 520mm |
| Width | 795mm |
| Depth | 447mm |
| Opening | Soft close pull to open |
| Barcode | 5055833651672 |
| Height (Additional Info) |
|
| Recommended Trap |
|
| Handle |
|
Svelte 80 Ice White Glass Basin
| Width | 810mm |
| Product Type | Basin |
| Overflow | With overflow |
| Height | 20mm |
| Barcode | 5055833697564 |
| Weight | 11kg |
Similar Products
-
Crosswater Svelte 100 Unit & Ice White Glass BasinFrom £1,410.35(inc. VAT)
To £1,487.40(inc. VAT)
More Info Qty: -
Crosswater Svelte 60 Unit & Ice White Glass BasinFrom £1,018.40(inc. VAT)
To £1,085.40(inc. VAT)
More Info Qty:




